Vrtáky so vzduchovým odsávaním

S vrtákmi Dust Free od HiKOKI budete mať konečne riešenie pre mnoho užívateľov, ktorí riešia náročné problémy v praxi. K dispozícii sú špeciálne vrtáky, ktoré umožňujú pripojenie k vysávaču ku kladivám SDS-Plus a SDS-Max. Pomocou plastového bočného adaptéru s vnútorným priemerom 35 mm môžete pripojiť akýkoľvek druh priemyslového vysávača (doporučená min. filtračná trieda M). Kvôli extrémne vysokej účinnosti extrakcie úrovne prachu z hlavy vrtáku (~98% prachu), užívateľ zažije extrémne rýchle vŕtanie a znížené vibrácie v porovnaní so štandardným vrtákom. Odsávanie prachu pomocou profesionálneho vysávača znižuje taktiež inhalácia prachu obsluhy a výrazne znižuje počet škodlivých prachových častíc.

Taktiež v pracovných prostrediach, kde je prach považovaný za veľmi nepríjemný a nebezpečný, ako napr. v nemocniciach, kanceláriach alebo v akýchkoľvek iných priestoroch, kde je potrebné udržiavať čistotu, ponúkajú tieto vrtáky skvelé riešenie. Po vyvŕtaní otvoru je pracovisko okamžite čisté a časovo náročné čistenie následne už nie je potrebné. Odsávané vrtáky ponúkajú skvelé riešenie pre obsluhu pri vŕtaní ako vo vertikálnej, tak v horizontálnej rovine. Keď je otvor vyvŕtaný k použitiu hmoždiniek, nadbytok prachu a častíc nezostane v otvore, čo zlepšuje fixáciu hmoždiniek. Dust Free vrtáky ponúkajú nákladovo efektívne riešenie pre koncového užívateľa, vďaka časovým úsporám čistenia otvorov a ich okolia.

Všetky odsávané vrtáky sú vybavené výkonným a inovatívnym dizajnom hlavy so 4 britmy, zaistenie presnej sústredenosti a vysoké rozmerové presnosti vŕtania diery je podla zhody PGM. Vďaka odsávaniu prachu dochádza k nepretržitej prevádzke. Prúd vzduchu okolo vŕtacej hlavy vytvára aktívne chladenie vrtáku, čo zvyšuje účinnosť a predlžuje životnosť.

Podkategórie:

Zobrazených 1-12 z celkovo 20 záznamov.

rýchle dodanie tovaru do 24 hodín

takmer celý sortiment skladom

dlhoročné skúsenosti na trhu

garancia originality našich produktov

HSK-GROUP, s.r.o., Záhradnícka 95, Bratislava 821 08, 0911072171, info@power-tools.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info