Miešacie metly

HiKOKI ponúka celý rad miešadiel, ktoré umožňujú profesionálnemu koncovému užívateľovi miešať každý materiál. Všetky majú svoj vlastný optimálny dizajn, prinášajúci špecifické vlastnosti a výhody.

Pre HiKOKI miešadlá existuje rada metiel s pripojením na vonkajší závit M14. Ďalšími ponúkanými sú šesťhranné konektory na použitie pre štandardné skľučovadlá v rozsahu 10-13 mm. Výrobný proces spĺňa najvyššie priemyselné štandardy a všetky diely sú vyrobené v Nemecku. Stabilné zvarenie a frézované konektory M14 zaisťujú optimálne uchytenie k vŕtačke a tým aj stály priamočiary pohyb. Ostré hrany, vznikajúce tvárnením ocele za studena, sa neprejavujú vďaka povrchovej úprave práškovým nástrekom. Či už potrebujete miešať veľké alebo malé množstvo s vysokou alebo nízkou viskozitou. HiKOKI ponúka to správne náradie s perfektným výsledkom.

Vlastnosti : extrémne pevné zvárané spoje v kombinácii s odolnými materiálmi znamenajú, že miešacie nástroje HiKOKI zaručujú dlhú životnosť. Kontinuálne ochranný prstenec zaručuje, že metla miešadla sa otáča plynule a bezpečne a rovnako chráni miešaciu nádobu. Presne frézovaná dosadacia plocha s pravým uhlom pre priamočiare miešanie bez kolísania.

Zobrazených 1-12 z celkovo 16 záznamov.

Rýchle doručenie tovaru do 24 hodín

Takmer celý sortiment skladom

Dlhoročné skúsenosti na trhu

Garancia originality našich produktov

HSK-GROUP, s.r.o., Záhradnícka 95, Bratislava 821 08, 0911072171, info@power-tools.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info